Новинки каменедробильного: блоки, плитка і бордюри.

Новоград-Волинський каменедробильний завод, маючи у виробництві асортимент з півтора десятка видів продукції, не стоїть на місці і постійно розширює лінійку будівельних матеріалів. Нещодавно на території заводу було збудовано і введено в роботу новий цех з виробництва стінових блоків та тротуарної плитки.                                            .

Стінові блоки виготовляються з власного відсіву по всім параметрам і стандартам міцності. Розмір блока 190х190х390 кладеться на сантиметрову товщину розчину, що дуже зручно при плануванні та зведення стін. Наші стінові блоки виготовляються зі строгим дотриманням кількості і марки цементного розчину і при падінні з висоти такі блоки можуть лише розколотись навпіл. Якщо інші виробники часто економлять на цементі, щоб занизити ціну, то їх блоки будуть з дефектами і при падінні будуть розсипатись вщент і можуть не витримувати навантаження при будівництві. Наші стінові блоки мають ідеальну гладку поверхність та прямокутну форму.
.
       

Тротуарна плитка “Старе місто” також виготовляється за всіма параметрами якості та міцності. Ми випускаємо плитку товщиною 60 мм., що дозволяє витримувати великі навантаження, і може застосовуватись навіть у будівництві автомобільних доріг. Наша тротуарна плитка не має дефектів і має гладку та рівну поверхню, яка може бути декількох кольорів, з яких можна компонувати будь який дизайн.
.
      

       

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *